Escudo C.D. BerrizC.D. Berriz

Berrizko porra

Asmatu Erregionalaren markagailua, hamaikakoa eta formazioa. Jokatu eta gozatu zale guztiekin batera!

Jardunaldia 3

Zorrontzako – C.D. Berriz

urria 31(a), larunbata (17:30)

16:00ak arte jokatu dezakezu (partida baino 1 h 30 min lehenago). Behin gordeta, porra ezin da aldatu.

Jokatzeko sartu zure emailarekin (ez da bazkidea izan behar). Bazkide eremuan konturik baduzu, erabili bera.

Idatzi zure emaila sartzeko edo kontua sortzeko.

Ez daukazu emailik erregistratuta edo ezin duzu sartu? Jarri klubarekin harremanetan

Zaleek esan dute

20 porra · zuzenean

Gehien bozkatutako hamaikakoa eta gehien errepikatzen dena. Bere kabuz eguneratzen da.

Zaleen hamaikakoa

1Galder Refoyo

Galder Refoyo

100%

2Alexander Ermeling

Alexander Ermeling

95%

3Enaitz Gallego

Enaitz Gallego

95%

4Andoni Etxebarria

Andoni Etxebarria

90%

5Gillen Barrenechea

Gillen Barrenechea

90%

6Gorka Etxebarria

Gorka Etxebarria

85%

7Mikel Garrido

Mikel Garrido

85%

8Jonan Garcia

Jonan Garcia

80%

9Enar Manchon

Enar Manchon

70%

10Illan Refoyo

Illan Refoyo

45%

11Jon Cabero

Jon Cabero

40%

Ikusi jokalari guztiak
  • Galder Refoyo100%
  • Alexander Ermeling95%
  • Enaitz Gallego95%
  • Andoni Etxebarria90%
  • Gillen Barrenechea90%
  • Gorka Etxebarria85%
  • Mikel Garrido85%
  • Jonan Garcia80%
  • Enar Manchon70%
  • Illan Refoyo45%
  • Jon Cabero40%
  • Joseba Blanco40%
  • Ibai Sanchez35%
  • Jon Diez30%
  • Miguel Gomez25%
  • Nadir Guichana25%
  • Beñat Hormaechea20%
  • Danel Murillo20%
  • Gaizka Segovia10%
  • Alvaro Viguera5%
  • Ekain Juarez5%
  • Julen Rodriguez5%
  • Xabier Ariño5%

Formazio bozkatuena

  • 4-3-390%
  • 4-2-3-110%

Gehien errepikatutako markagailua

  • 1 – 335%
  • 1 – 210%
  • 0 – 210%
  • 0 – 510%
  • 2 – 310%

Denboraldiko sailkapena

44 parte-hartzaile

#EzizenaPuntuak
1Arkai★18
1Eka18
1elbenii18
1hz1818
1jabalí18
1Nagore18
1raspu★18
8mPetite★16
9Denan vuelve12
9El segador12
9INGA CD12
9Peti12
13Asierl★11
13Cucurella★11
13gaar11
13km11★11
13Lama11
13Markell11
13Odeka11
13Roka★11
21gerusaking10
22Pistinero★9
22SiempreLaBanda.209
22Turuleta53★9
25bernii8
25Valen★8
27Abendi20
27Ampee0
27Andersf★0
27Angulo★0
27Cabero★0
27Elkorito0
27fernando el pelotas0
27gorkiii0
27Jb7★0
27joni0
27Oierbeee0
27perico0
27Tranquitos★0
27Txsbi★0
27Txuma★0
27Urko0
27Van Basten★0
27xabiarino0

★ klubeko bazkidea

Nola puntuatzen den

  • 5 puntu · markagailu zehatza
  • 2 puntu · zeinua bakarrik (Berrizek irabazi, berdindu edo galdu)
  • 1 puntu · asmatzen duzun hamaikakoko jokalari bakoitzeko (berdin da posizioa)
  • 2 puntu · formazio asmatua
  • +5 puntu · hamaikako perfektua (11ak)
  • Gehienez 23 puntu partida bakoitzeko.

Oinarriak eta pribatutasuna

Zure ezizena PUBLIKOA da: guztiek ikusiko dute webeko sailkapenetan. Zure gainerako datuak ez dira inoiz argitaratzen.

  • 14 urte edo gehiagoko pertsonek jokatu dezakete. Zaleekin gozatzeko jokoa da: ez dago apustu edo dirurik.
  • Pertsona bakoitzak kontu bakarra izan dezake, bere NAN/AIZ bidez identifikatuta. Bazkide bati eskatzen zaion datu mota bera eskatzen da: izena, abizenak, NAN/AIZ, jaiotze-data, telefonoa eta helbidea, egiaztatutako emailaz gain.
  • Datu horiek klubak bakarrik ikusten ditu (C.D. Berriz). Parte-hartzaileak identifikatzeko eta kontu errepikatu edo faltsuak saihesteko erabiltzen ditugu, ez besterako. Ez zaizkie hirugarrenei lagatzen.
  • Oinarri legala: erregistratzean emandako baimena. Zure datuak kontua duzun bitartean gordetzen ditugu. Haietara sartzeko, zuzentzeko edo zure kontua ezabatzeko eska dezakezu Kontaktutik idatziz.
  • Guztien botoak batera erakusten dira (gehien bozkatutako hamaikakoa, formazioa eta markagailua): inork ez du ikusten norbanakoek zer jarri duten.
  • Porra partidaren aurreko asteazkenean 20:00etan irekitzen da eta partida baino 1 h 30 min lehenago ixten da. Pertsona eta partida bakoitzeko porra bat dago.
  • Behin gordeta, porra EZIN da aldatu. Salbuespen bakarra: zure hamaikakoko jokalari bat deitu gabe geratzen bada (ez doa edo lesionatu da), beste deitu batengatik ordez dezakezu.
  • Puntuak klubak ematen ditu benetako hamaikakoarekin (partida baino 30 minutu lehenago argitaratzen da) eta azken emaitzarekin. Klubak ezizen desegokiak eta datu faltsuak dituzten edo errepikatutako kontuak kendu ditzake.
  • Klubak oinarri hauek betetzen ez dituenaren edo porraren erabilera desegokia egiten duenaren parte-hartzea etendu dezake. Etenda dagoenak ezin izango du porrarik gorde eta ez da sailkapenetan agertuko. Akats bat dela uste baduzu, idatzi Kontaktutik.