Berrizko porra
Asmatu Erregionalaren markagailua, hamaikakoa eta formazioa. Jokatu eta gozatu zale guztiekin batera!
Jardunaldia 3
Zorrontzako – C.D. Berriz
urria 31(a), larunbata (17:30)
16:00ak arte jokatu dezakezu (partida baino 1 h 30 min lehenago). Behin gordeta, porra ezin da aldatu.
Jokatzeko sartu zure emailarekin (ez da bazkidea izan behar). Bazkide eremuan konturik baduzu, erabili bera.
Zaleek esan dute
20 porra · zuzenean
Gehien bozkatutako hamaikakoa eta gehien errepikatzen dena. Bere kabuz eguneratzen da.
Zaleen hamaikakoa
1

Galder Refoyo
100%
2

Alexander Ermeling
95%
3

Enaitz Gallego
95%
4

Andoni Etxebarria
90%
5

Gillen Barrenechea
90%
6

Gorka Etxebarria
85%
7

Mikel Garrido
85%
8

Jonan Garcia
80%
9

Enar Manchon
70%
10

Illan Refoyo
45%
11

Jon Cabero
40%
Ikusi jokalari guztiak
- Galder Refoyo100%
- Alexander Ermeling95%
- Enaitz Gallego95%
- Andoni Etxebarria90%
- Gillen Barrenechea90%
- Gorka Etxebarria85%
- Mikel Garrido85%
- Jonan Garcia80%
- Enar Manchon70%
- Illan Refoyo45%
- Jon Cabero40%
- Joseba Blanco40%
- Ibai Sanchez35%
- Jon Diez30%
- Miguel Gomez25%
- Nadir Guichana25%
- Beñat Hormaechea20%
- Danel Murillo20%
- Gaizka Segovia10%
- Alvaro Viguera5%
- Ekain Juarez5%
- Julen Rodriguez5%
- Xabier Ariño5%
Formazio bozkatuena
- 4-3-390%
- 4-2-3-110%
Gehien errepikatutako markagailua
- 1 – 335%
- 1 – 210%
- 0 – 210%
- 0 – 510%
- 2 – 310%
Denboraldiko sailkapena
44 parte-hartzaile
| # | Ezizena | Puntuak | Zehatzak |
|---|---|---|---|
| 1 | Arkai★ | 18 | 0 |
| 1 | Eka | 18 | 0 |
| 1 | elbenii | 18 | 0 |
| 1 | hz18 | 18 | 0 |
| 1 | jabalí | 18 | 0 |
| 1 | Nagore | 18 | 0 |
| 1 | raspu★ | 18 | 0 |
| 8 | mPetite★ | 16 | 0 |
| 9 | Denan vuelve | 12 | 0 |
| 9 | El segador | 12 | 0 |
| 9 | INGA CD | 12 | 0 |
| 9 | Peti | 12 | 0 |
| 13 | Asierl★ | 11 | 0 |
| 13 | Cucurella★ | 11 | 0 |
| 13 | gaar | 11 | 0 |
| 13 | km11★ | 11 | 0 |
| 13 | Lama | 11 | 0 |
| 13 | Markell | 11 | 0 |
| 13 | Odeka | 11 | 0 |
| 13 | Roka★ | 11 | 0 |
| 21 | gerusaking | 10 | 0 |
| 22 | Pistinero★ | 9 | 0 |
| 22 | SiempreLaBanda.20 | 9 | 0 |
| 22 | Turuleta53★ | 9 | 0 |
| 25 | bernii | 8 | 0 |
| 25 | Valen★ | 8 | 0 |
| 27 | Abendi2 | 0 | 0 |
| 27 | Ampee | 0 | 0 |
| 27 | Andersf★ | 0 | 0 |
| 27 | Angulo★ | 0 | 0 |
| 27 | Cabero★ | 0 | 0 |
| 27 | Elkorito | 0 | 0 |
| 27 | fernando el pelotas | 0 | 0 |
| 27 | gorkiii | 0 | 0 |
| 27 | Jb7★ | 0 | 0 |
| 27 | joni | 0 | 0 |
| 27 | Oierbeee | 0 | 0 |
| 27 | perico | 0 | 0 |
| 27 | Tranquitos★ | 0 | 0 |
| 27 | Txsbi★ | 0 | 0 |
| 27 | Txuma★ | 0 | 0 |
| 27 | Urko | 0 | 0 |
| 27 | Van Basten★ | 0 | 0 |
| 27 | xabiarino | 0 | 0 |
★ klubeko bazkidea
Nola puntuatzen den
- 5 puntu · markagailu zehatza
- 2 puntu · zeinua bakarrik (Berrizek irabazi, berdindu edo galdu)
- 1 puntu · asmatzen duzun hamaikakoko jokalari bakoitzeko (berdin da posizioa)
- 2 puntu · formazio asmatua
- +5 puntu · hamaikako perfektua (11ak)
- Gehienez 23 puntu partida bakoitzeko.
Oinarriak eta pribatutasuna
Zure ezizena PUBLIKOA da: guztiek ikusiko dute webeko sailkapenetan. Zure gainerako datuak ez dira inoiz argitaratzen.
- 14 urte edo gehiagoko pertsonek jokatu dezakete. Zaleekin gozatzeko jokoa da: ez dago apustu edo dirurik.
- Pertsona bakoitzak kontu bakarra izan dezake, bere NAN/AIZ bidez identifikatuta. Bazkide bati eskatzen zaion datu mota bera eskatzen da: izena, abizenak, NAN/AIZ, jaiotze-data, telefonoa eta helbidea, egiaztatutako emailaz gain.
- Datu horiek klubak bakarrik ikusten ditu (C.D. Berriz). Parte-hartzaileak identifikatzeko eta kontu errepikatu edo faltsuak saihesteko erabiltzen ditugu, ez besterako. Ez zaizkie hirugarrenei lagatzen.
- Oinarri legala: erregistratzean emandako baimena. Zure datuak kontua duzun bitartean gordetzen ditugu. Haietara sartzeko, zuzentzeko edo zure kontua ezabatzeko eska dezakezu Kontaktutik idatziz.
- Guztien botoak batera erakusten dira (gehien bozkatutako hamaikakoa, formazioa eta markagailua): inork ez du ikusten norbanakoek zer jarri duten.
- Porra partidaren aurreko asteazkenean 20:00etan irekitzen da eta partida baino 1 h 30 min lehenago ixten da. Pertsona eta partida bakoitzeko porra bat dago.
- Behin gordeta, porra EZIN da aldatu. Salbuespen bakarra: zure hamaikakoko jokalari bat deitu gabe geratzen bada (ez doa edo lesionatu da), beste deitu batengatik ordez dezakezu.
- Puntuak klubak ematen ditu benetako hamaikakoarekin (partida baino 30 minutu lehenago argitaratzen da) eta azken emaitzarekin. Klubak ezizen desegokiak eta datu faltsuak dituzten edo errepikatutako kontuak kendu ditzake.
- Klubak oinarri hauek betetzen ez dituenaren edo porraren erabilera desegokia egiten duenaren parte-hartzea etendu dezake. Etenda dagoenak ezin izango du porrarik gorde eta ez da sailkapenetan agertuko. Akats bat dela uste baduzu, idatzi Kontaktutik.